Bluetooth Low Energy Audio / Vývoj zařízení pro chytrou domácnost a průmysl

💥 Bluetooth Low Energy Audio: budoucnost bezdrátového audia

Ladislav Podivín, Senior SW Developer Tietoevry

Také si kladete otázku, kam se ubírá bezdrátové audio, ale nikdy jste neměli čas zjistit víc? Výtečně! V tom případě jste srdečně zváni na naši přednášku na téma Bluetooth Low Energy Audio. Dozvíte se, jak tato nová technologie mění svět bezdrátového audia tak, jak ho známe, a jakou roli v tomto procesu hraje Tietoevry. Pozor, spoiler: nezapomeňte doma svůj chytrý telefon s Bluetooth Low Energy.

Ladislav Podivín, Senior SW Developer Tietoevry

Láďa za svůj profesní život prošel řadou rolí od vývojáře po product ownera a řadou odvětví od aerospace po elektronovou mikroskopii. Nakonec se vrátil ke kořenům a věnuje se v Tietoevry své vášni – embedded vývoji. Zaměřuje se hlavně na operační systém reálného času Zephyr a na Bluetooth Low Enery Audio.

💥 Vývoj zařízení pro chytrou domácnost a průmysl s použitím Espressif’s Solution pro Matter na ESP32

Juraj Michálek, Espressif Systems (Czech) s.r.o.

Espressif, jako člen Connectivity Standards Alliance, je aktivním přispěvatelem k vývoji protokolu Matter. Open-source SDK umožňuje snadnou implementaci pro embedded zařízení a poskytuje nástroje taky pro iOS a Android. Během přednášky prozkoumáme dostupný hardware a vývojářské nástroje. Načrtneme cestu, jak přejít od prototypů k produkčním návrhům s řadami ESP32, ESP32-C a ESP32-S. Prozkoumáme možnosti, jak zajistit, aby řešení s chytrými zařízeními fungovalo online, offline a jak zacházet s aktualizacemi Over-The-Air.

Juraj Michálek, Software Manager Espressif Systems (Czech) s.r.o.

Making IoT Development simpler with Open Source and Rust Language