1.

───────

Buď rodině nablízku

2.

───────

Ušetři čas, který trávíš dojížděním

3.

───────

Pracuj v příjemném prostředí tvého města

Vývojářem kdekoliv
Chceš být po ruce při výchově dětí, pomáhat při péči o rodiče nebo jsi nerozlučný parťák se svým psem? Ušetři desítky hodin a tisíce korun měsíčně a raději si je užij s rodinou.

Jak to funguje?

───────

V Tieto pracuješ na zajímavých projektech pro severské zákazníky stejně jako kolegové v Ostravě nebo Brně. Ty ale nemusíš dojíždět. Pracuješ z pohodlí svého města a komunikuješ s nimi online.

Zázemí a tým

───────

Vytvoříme ve tvém městě malý tým. Zařídíme ti kancelář a pohodlné spojení s kolegy a šéfem. Každodenní spolupráce probíhá online a občas se setkáte osobně. Za doporučení kolegů navíc získáš peněžní bonus.

Benefity

───────

Užij si 25 dní dovolené. Vyber si v Cafeterii, co tě baví. Máš 3 tisíce možností.

Projekty, na kterých se můžeš podílet
Registrace auta na dálku

Vyvíjíme a spravujeme informační systémy pro silniční, komerční, námořní a leteckou dopravu. Díky nám si lidé mohou auto online koupit a prodat, registrovat, změnit jeho vlastníka nebo si třeba podat žádost o řidičák. Žádné dlouhé fronty na úřadech, ale jednoduše z domu a za pár vteřin.

Chytré továrny

Automatizujeme výrobu, vyhodnocujeme výrobní data, pracujeme s roboty, 3D tiskárnami i big daty. Využíváme umělou inteligenci, která nám pomáhá zpracovávat a analyzovat důležité informace a data.

Daňové přiznání na jeden klik

Tvoříme aplikace pro malé obce, města i kraje a podporujeme chytré služby pro jejich občany. Spolupracujeme také s institucemi jako patentový úřad nebo celní správa.

Světové papírny a lesnické firmy

8 z 10 největších lesnických, papírenských a balicích společností na světě jsou naši zákazníci. Analyzujeme data, automatizujeme procesy, hlídáme výrobu, kontrolujeme stroje, umožňujeme přehlednou komunikaci se zákazníky

Zdravotní karta kdekoliv a kdykoliv

Pracujeme na on-line zdravotních kartách, díky kterým doktoři i v cizí zemi hned vědí, na co jsi alergický. Taky děláme na systému, ve kterém hned vidíš, co ti kdy bylo a kdy si máš skočit na preventivní kontrolu. Zároveň přinášíme inovace do nemocnic, na kliniky, do lékařských laboratoří nebo do systému domácí péče a péče o seniory.

Energetický průmysl v reálném čase

Tvoříme systémy sledující výrobu a dodávky energií v reálném čase nebo komplexní klientská prostředí pro odběratele. Umíme sledovat těžbu, dopravu i prodej na světových trzích ropy a plynu či provozovat systémy pro zákaznická centra a jejich techniky.

Software pro telekomunikace

Vyvinuli jsme software, díky kterému se dnes ve světě uskuteční každou sekundu telefonní hovor. Přes datové kabely našeho nejvýznamnějšího telco klienta teče více než dvě třetiny světového internetového provozu. Vyvíjíme a spravujeme aplikace od automatizace telekomunikačních procesů po rozsáhlé CRM systémy.

První internetová banka světa

V devadesátých letech jsme vybudovali první internetovou banku na světě. Dnes vyvíjíme a spravujeme moderní internetové bankovnictví, mobilní bankovní řešení nebo aplikace pro pojišťovny.

Digitalizace automobilového průmyslu

Zajišťujeme infrastrukturu a aplikace pro automobilový průmysl. Digitalizujeme výrobní linky, kde se montují světové automobilové značky, a na starost máme také multimediální systémy do aut.

Obchodní nástroje v mobilu

Řešíme jak větší systémy založené na Business Intelligence, Customer Relationship Management nebo Big Data, tak i menší aplikace využitelné konkrétním prodejcem v místě prodeje. Často na tabletu nebo v mobilním telefonu. Takové aplikace obsahují individuální záznamy zákazníků, aktuální trendy, komplexní informace o nabízeném zboží nebo vyhodnocování prodejů. Vše v cloudu.

Proč pracovat v Tieto ?

Budeš součástí největší severoevropské IT společnosti, která zákazníkům nabízí kompletní IT řešení. Zapojíš se do projektů, které usnadňují život a pomáhají v práci milionům lidí. Ale i o tebe bude postaráno. Vytvoříme ti podmínky, abys mohl pracovat na atraktivních projektech a zároveň si užít svůj osobní život naplno.

Přidej se mezi naše vývojáře

Vybereme spolu práci podle technologie, která tě baví.

Poznej své kolegy a šéfa

Tom Gavlas, Line Manager:

───────
“Všichni chceme pracovat s dobrými lidmi a naštěstí se kvůli tomu nikdo nemusí stěhovat.”

Daniela Wurzlová, Business Intelligence tým:

───────
“Vážím si toho, že Tieto dává svým zaměstnancům možnost se realizovat, učit se a rozvíjet se.”

Kateřina Gajdová, Workflow management tým:

───────
“Komunikace s kolegy je bez problému. Všichni jsou skvělí a nezáleží, jestli se bavíme v officu nebo přes Skype.”

Dan Telařík, Line Manager

───────
“Je celkem jedno, odkud pracuješ. Důležité pro nás je, že jsme všichni v každodenním kontaktu a dokážeme pracovat na úkolech jako jeden tým. A jeden druhého nenecháme ´ve štychu´.”