ON-LINE MEETUP: Hedvábná stezka s Martinem Půlpánem

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost být součástí této cestovatelské on-line přednášky. Tentokrát se tématicky odkloníme od světa IT a vydáme se na dalekou cestu s Martinem Půlpánem – LOST CZECH MAN.

Na co se můžete těšit:

Vydáme se za dobrodružstvím, které se dá zažít jen jednou za život. Tisíce kilometrů přes hory, moře i pouště po stopách dávných karavan. Z Turecka až do Číny po zemi a bez letadel! Dozvíte se vše o historii jednotlivých zemí, poznáte spoustu zajímavostí o národech žijících v těch nejzapadlejších koutech světa. Dostanete spoustu tipů, jak tuto stoletou karavanní stezku zdolat bezpečně na vlastní pěst. Nejoblíbenější přednáška plná vtipných, ale i nebezpečných situací, překrásné architektury, ale i divokých hor a rozpálených pouští.

Více o Martinovi – LOST CZECH MAN:

Nelétám, přepravuji se pouze po zemi. Pěšky, stopem, hromadnou dopravou nebo loděmi. Již dávno mě nebaví výlety, kdy jsem měl každý den, každou hodinu, každý kilometr pečlivě naplánované. Baví mě se toulat světem a být ztracen v cizím městě, v cizí zemi a poznávat místní kulturu, místní lidi a zajímavá zákoutí. Není nic lepšího, než když odbočíte z turisticky hlavní cesty a objevíte nějaké zajímavé místo, kde jste sám a žijete tím daným okamžikem.  Chci být ztracen, chci se toulat a chci poznávat oblasti, kam se jiní neodváží.

AKCE JDE ZDARMA, stačí se jen REGISTROVAT!