MIXER: Stopem a pěšky po Vietnamu, Laosu, Kambodži a Thajsku s Martinem Půlpánem

Cestovatelskou přednášku s Martinem Půlpánem, který si říká Lost Czech Man, pořádáme v rámci vzdělávacího festivalu MIXER.

PROČ SE PŘIHLÁSIT?
Protože s Martinem to je vždycky jízda. Dobrodružství, poznání i romantika v přímém přenosu.
Na motorce projedeme Vietnam, zemi známou, ale stále neobjevenou. Zavzpomínáme na vietnamskou válku a projedeme deltu řeky Mekong. Na korbě dodávek objevíme Laos a jeho zlatavé chrámy. V Kambodži se poté vydáme do džungle prozkoumat pozůstatky mocné Angkorské říše, ale zavzpomínáme i na nedávnou krvavou historii z doby vlády rudých Khmérů. V Thajsku se vyhneme turistickým letoviskům a budeme se toulat na severu země v hornaté krajině nebezpečného zlatého trojúhelníku, kde se kdysi pěstovalo nejvíce opia na světě. Právě zde objevíme horské vesničky s malými etniky, která žijí po stovky let tradičním životem. Jihovýchodní Asie je si v mnohém podobné, ale zároveň je naprosto rozdílná a my si všechny tyto rozdíly ukážeme.

Akce je ZDARMA. Stačí se pouze těšit & registrovat!

NĚCO O SPEAKEROVI
Ahoj, jmenuji se Martin Půlpán a narodil jsem se v Pardubicích, ale posledních několik let jsem žil a pracoval v Praze. NA PODZIM ROKU 2018 JSEM SI ZABALIL MALÝ BATOH A VYDAL SE TOULAT SVĚTEM. Nelétám, přepravuji se pouze po zemi. Pěšky, stopem, hromadnou dopravou nebo loděmi. Baví mě se toulat světem a být ztracen v cizím městě, v cizí zemi a poznávat místní kulturu, místní lidi a zajímavá zákoutí. Není nic lepšího, než když odbočíte z turisticky hlavní cesty a objevíte nějaké zajímavé místo, kde jste sám a žijete tím daným okamžikem. Chci být ztracen, chci se toulat a chci poznávat oblasti, kam se jiní neodváží.

MIXER je vzdělávací festival, který s nadšením pořádáme nejen pro naše zaměstnance, ale také pro všechny, kteří si chtějí na jaře pročistit hlavu, zacvičit si, dozvědět se něco nového z různých oblastí IT, zdravého životního stylu anebo se třeba jen pobavit.
Letos probíhá od 14.-18. 3. on-line i offline.
Všechny on-line přednášky jsou přístupné veřejnosti a najdete je zde na těchto stránkách v sekci MEETUPY.