MIXER: Lightfulness – on-line smíchologie s Petrem Fridrichem

Webinář s Petrem Fridrichem, lektorem jógy smíchu a zakladatelem Smíchologie, pořádáme v rámci vzdělávacího festivalu MIXER.

PROČ SE PŘIHLÁSIT?
Odlehčený, prozářený & lehce švihnutý seminář Petra Fridricha Lightfulness vychází z aktivit jógy smíchu, smíchocviků a wellness smíchu a je doplněný o další aktivity jakou jsou improvizace, clowning, playfulness, biohacking radosti… apod. Vše se děje s cílem vyvolat smích, dobrou náladu, uvolnění a živoucí energii.
Webinář může být skvělý společný zážitek, při kterém zažijete pravděpodobně něco, co jste nikdy nezažili, zážitek, na který se nezapomíná a který si můžete odnést i do běžného života.

Mějte dobré připojení, sluchátka nebo dobrý reproduktor a klid (abyste nikoho nerušili a sami nebyli rušeni).

Akce je ZDARMA, stačí se pouze těšit & registrovat.

Smíchu zdar! 🙂

NĚCO O SPEAKEROVI
Pár zajímavostí o Petrovi Fridrichovi:
V roce 2004  založil u společnosti Oskar (mobilní operátor) Oddělení dobré nálady, které mělo za úkol zlepšovat úroveň pozitivní energie v organizaci.
Od roku 2010 je prvním certifikovaným učitelem jógy smíchu v ČR (a vlastně v celé Střední Evropě).
V roce 2013 založil nový formát stand-up komiky – Nudná konference (www.nudnakonference.cz), konference věnované všedním a pro většinu lidí nezajímavých témat.
Petr je členem mezinárodní skupiny The Very Boring Group, které se zabývá aplikací a rozvíjením nudného do mnoha různých oblastí.
Petr je aktivní také v mezinárodní skupině Nothing.net, která se věnuje fenoménu ničeho, které je také jeho velkým tématem.
Od roku 2019 spolupracuje s týmem Code of Life, který se zaměřuje na oblast biohackingu https://codeoflife.cz/

MIXER je vzdělávací festival, který s nadšením pořádáme nejen pro naše zaměstnance, ale také pro všechny, kteří si chtějí na jaře pročistit hlavu, zacvičit si, dozvědět se něco nového z různých oblastí IT, zdravého životního stylu anebo se třeba jen pobavit.
Letos probíhá od 14.-18. 3. on-line i offline.
Všechny on-line přednášky jsou přístupné veřejnosti najdete je zde na těchto stránkách v sekci MEETUPY.